افزایش وام اشتغال به مددجویان

افزایش وام اشتغال به مددجویان

افزایش اعتبار اشتغالزایی مددجویان بهزیستی/ معرفی مددجویان به بانک مدیر کل بهزیستی استان تهران از افزایش اعتبار اشتغالزایی مددجویان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: به محض اعلام مبلغ دقیق اعتبار،مددجویان را به بانک معرفی می کنیم.

داریوش بیات نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بودجه اشتغال مددجویان بهزیستی گفت: با توجه به اینکه بودجه کلی مربوط به اشتغال مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی در سال جاری بیشتر از ۳ برابر سال قبل افزایش یافته است به همین دلیل پیش بینی می‌شود سهم استان‌ها نیز افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی افزود: البته مبلغ دقیق اعتبار اشتغال استان تهران هنوز اعلام نشده است اما مطمئن هستیم که بیش از سال ۹۷ است.

مدیر کل بهزیستی استان تهران تاکید کرد: در صورت همکاری بانک‌ها ما آمادگی این را داریم که مراحل تخصیص وام را برای مددجویان تسهیل کنیم.

بیات نژاد با اشاره به اینکه به هر میزان که اعتبار به ما بدهند، شرایط جذب آن را داریم ادامه داد: سال گذشته بانک مرکزی ۲۳ میلیارد تومان را برای اشتغال مددجویان به ما اعلام کرد و ما خیلی بیشتر از اعتبار مددجو واجد شرایط را به بانک معرفی کردیم.

وی گفت: در حال حاضر بیش از دو هزار و ۶۳۰ مددجو آماده دریافت تسهیلات اشتغالزایی هستند و در صورت اعلام مبلغ اعتبار این افراد را به بانک معرفی می‌کنیم.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *