کنفرانس بین المللی سندرم آشر

//کنفرانس بین المللی سندرم آشر

کنفرانس بین المللی سندرم آشر

برگزاری کنفرانس بین المللی سندرم آشر ۲۱ جولای ۲۰۱۸ :

در این نشست که در تاریخ ۲۱ جولای در آلمان برگزار گردید، دانشمندان و محققان آخرین پیشرفتها و آزمایشات در خصوص بیماری سندرم آشر را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند. سپس ۸ تن از دانشمندان که در این زمینه در حال تحقیق هستند، آخرین نتایج بدست آمده از آزمایش و تحقیقات خود را ارائه نمودند.

برخی از افرادی که در این نشست سخنرانی کردند عبارتند از: دکتر Irmgard Reichstein، پرفسور مارک دونینگ MARK DUNNING، دکتر کریستینا فاسر CHRISTINA FASSER، دکتر دومینیک اشتورز DOMINIQUE STURZ، دکتر ربکا الکساندر REBECCA ALEXANDER، خانم مارگارت کینا MARGARET KENNA، دکتر UWE WOLFRUM، دکتر GWENAËLLE GÉLÉOC، خانم ایزابل ایدو ISABELLE AUDO، دکتر EBERHART ZRENNER و دکتر DARIJA UDOVICIC MAHMULJIN


این افراد ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حامیان برنامه در تشکیل دهمین کنفرانس سندرم آشر اظهار امیدواری کردند که روند تشکیل این گردهماییها و تبادل نظرها به نتایج مثبت در خصوص درمان بیماران و رسیدن به بهترین و مطمئنترین درمان برای مبتلایان به سندرم آشر و دیگر بیماریهای مشابه منجر شود.

در این نشست همچنین در خصوص وسایل کمک آموزشی و توانبخشی جدید برای افراد نابینا و کم بینا و همچنین مراکز و مدارسی که برای این افراد تاسیس شده اند معرفی گردید.

در آخر با تشکر از پروژه های جدید و تحقیقات موثر در زمینه درمان و همچنین تعدادی از بیماران سندرم آشر که بدون توجه به محدودیتهای بیناییشان توانسته بودند در جامعه خود نقش آفرینی کنند و با قدرت به زندگی بازگشته و کارهای جالبی انجام دهند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به وسیله |۱۳۹۷/۱۰/۲ ،۰۶:۰۱:۵۲ +۰۰:۰۰دی ۲ام, ۱۳۹۷|تازه ها|بدون دیدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه