بودجه تکمیل Orion cortical

//بودجه تکمیل Orion cortical

بودجه تکمیل Orion cortical

اعطای بودجه تکمیل تحقیقات پروتز بینایی شرکت SecondSight

شرکت سکند سایت SecondSight 1.6 میلیون دلار بودجه برای توسعه پروتزهای بینایی Orion cortical دریافت نمود.

انستیتو بین المللی سلامت برای کمک به شرکت سکند سایت و توسعه تحقیقات در مورد پروتز بینایی Orion cortical مبلغ ۱.۶ میلیون دلار به منظور تامین هزینه های اولیه آزمایشات بالینی و دوره های معاینات انسانی این پروتز دریافت نمود.

این حمایت مالی بخشی از بودجه ۶.۳ میلیون دلاری است که قرار است طی پنج سال بصورت چند مرحله که در آخر هر سال مورد بازبینی قرار میگیرد پرداخت شود.

براساس گفته های بنیاد مبارزه با نابینایی تحقیقات به سمت آزمایشات بالینی ۵ بیمار میرود که پروتز Orion cortical در این بیماران استفاده میگردد. هدف این تحقیقات به دست آوردن دید مصنوعی برای افرادی است که به دلایل مختلف دچار نابینایی شده اند. بنیاد مبارزه با نابینایی همچنین نتایج این تحقیقات را برای ارائه به سازمان غذا و داروی آمریکا FDA و همچنین دیگر نهادهای نظارتی ارسال میشود تا برای تحقیقات و آزمایشات بالینی بزرگتر مورد استفاده قرار گیرد.

ویل مک گوری Will McGuire یکی از مدیران ارشد شرکت سکند سایت میگوید : ما بسیار خوشحالیم که با محققان NIH همکاری داشته ایم و از حمایتی که از ما انجام گرفت قدردانی میکنیم. زیرا هدف ما ارتقا و تکمیل پروتز Orion cortical است و تلاش برای رسیدن به یک آزمایش بالینی نهایی و گرفتن تاییدیه FDA است. با این کمکهای اخیر ما یک گام به نهایی شدن این پروژه و عرضه عمومی پروتز Orion cortical به بازار نزدیک شده ایم و تقریبا حدود یک میلیون نفر که دچار نابینایی شده اند و دیگر به جز این روش گزینه دیگری ندارند میتوانند از این پروتز استفاده کنند .

منبع:

https://www.healio.com/ophthalmology/retina-vitreous/news/online/%7b6fa9fd8e-d296-40c9-b126-a1d8f729d787%7d/second-sight-receives-16-million-grant-for-development-of-orion-cortical-visual-prosthesis

به وسیله |۱۳۹۷/۶/۳۱ ،۱۰:۱۴:۱۹ +۰۰:۰۰شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۷|تازه ها|بدون دیدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه